Pallmann Color Collection

Môj štýl. Moja drevená podlaha

Nová či stará, každá drevená podlaha si zaslúži štýl. Dajte ho aj tej vašej.

Veď vďaka Pallmann Pall-X 333 Color Collection je to tak jednoduché. Stačí si vybrať z kolekcie 24 farieb ten správny odtieň a podlahu týmto základným olejovým náterom ošetriť. Potom už len uzavriete povrch pomocou Magic Oil 2K či Pall-X 98 GOLD. A váš domov sa zmení na nepoznanie.

Image

Ako to funguje?

Pallmann Color Collection je 3 komponentný farebný olejový náter. Pozostáva z 2K základného olejového náteru Pall-X 333 a farebného koncentrátu, ktorý sa primiešava do 2K zmesi.

Nesporné výhody.

Veľká farebná škála. 

Pallmann Color Collection obsahuje 24 trendových farieb, ktoré naplnia vaše priania.

Vysokokvalitné, patentované farebné pigmenty.

Zafarbenie je "zakotvené" priamo v štruktúre dreva a pred opotrebovaním je chránené krycou vrstvou laku alebo oleja zo systému Pallmann, čím sa zachová farebný efekt po mnoho rokov.

Voľný výber povrchu.

S Color Collection máte k dispozícii veľmi flexibilný systém Pallmann. Nezáleží, či si želáte lakovaný, olejovaný, matný alebo lesklý vzhľad povrchu. Jednotlivé komponenty systému Pallmann umožňujú nekonečné možnosti kombinácií.

Vyberte si štýl, ktorý vám pristane.

Pall-X 333 obsahuje 24 rôznych farebných odtieňov rozdelených do 4 štýlov. Tie sú prispôsobené moderným trendom v bývaní.

Všetky farby Pallmann Color Collection

Jednotlivé štýly

Pallmann-color-collection-minimalistic

Minimalistický štýl vytvára priestor aj v tých najmenších izbách. Jemne vyladený, takmer monochromatický koncept farieb, len niekoľko kusov nábytku a šetrne použité dekoračné predmety vytvárajú pocit poriadku a priestrannosti.

Tento štýl vám dáva slobodu premýšľať a žiť. Drevená podlaha s jemnou kresbou v jemnom tóne zdôrazňuje svoj výzor nenápadným spôsobom.